Aqua Slim

napisał/a: Lalcia23 2010-10-20 19:10
Cześć dziewczyny.
Na pewno słyszałyście o tym specyfiku. Może któraś próbowała? Siostra wymyśliła sobie odchudzanie i chciałabym wiedzieć jak to działa, czy przynosi jakieś efekty i przede wszystkim czy nie uzależnia, bo słyszałam ze trzeba to długo pić... Pozdrawiam i dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
napisał/a: viki71 2010-10-20 21:01
Kiedyś był program w telewizji na temat tych wynalazków,herbatek itp.Nic nie dają.To tylko wyciąganie kasy.Jak będziesz piła tyle wody,co tam zalecają,to schudniesz bez specyfiku.
napisał/a: Lalcia23 2010-10-20 22:51
No właśnie mówiłam jej też o tym, ale ona ma koleżanki które twierdzą ze to skuteczne ale że efekty po 3 tygodniach widać dopiero. Boję sie o siostre bo jest szczupła, a ostatno stwierdziła ze jej się fałdka na brzuchu robi i musi się odchudzać... Myślałam że to żarty póki nie zobaczyłam tego czegoś w domu. Nie chodzi mi przede wszystkim o kasę, bo jeśli chce to niech sobie kupuje, w sumie takie drogie nie jest, bo za jedna saszetkę 1,5 zapłaciła, ale czy się od tego nie uzależni jeśli tyle bedzie tego piła- bo codziennie 1,5 litra wody trzeba wypić razem z tym czymś. No i czy to w ogóle da jakikolwiek efekt...
napisał/a: justyna_seweryla 2010-10-21 02:29
efekt mozna zauważyć dopiero po dłuższym czasie. Za jakiś czas dam Wam znać jak idzie odchudzanie bo zaczęłam stosowac aqua slim tydzien temu :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-10-21 07:49
Skłądniki tam zawarte na pewno nie zaszkodzą ale działanie ich jest niemal równe z placebo.
Liczne badania potwierdzają brak działania odchudzacego L-karnityny i garcina cambogia, natomiast chrom poprawia gospodarkę węglowodanową i normalizuje w lekkim stopniu insulinę, na niektórych również działa w ten sposób że hamuje u nich chęć na słodkie rzeczy, ale jego dzialanie jest za słabe aby odczuć to na wadze.
napisał/a: justyna_seweryla 2010-10-31 20:33
"Liczne badania potwierdzają brak działania odchudzacego L-karnityny" ale z tego co wielokrotnie czytałam/słyszałam l-karityna przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Sporo ludzi wg moich obserwacji bierze l-karnitynę szczególnie Ci co mocno trenują...
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-11-01 15:02
Marketing robi swoje, w aptekach czy sklepach dla sportowców połowa suplementów ma działanie na równi z placebo.

Tutaj masz jedne z wielu badań na temat l-karnityny które potwierdza brak działania odchudzającego:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10861338?ordinalpos=1&itool=EntrezSystem2.PEntrez.Pubmed.Pubmed_ResultsPanel.Pubmed_MultiItemSupl.Pubmed_TitleSearch&linkpos=1&log
napisał/a: justyna_seweryla 2010-11-04 13:10
W takim razie nawet jeśli to tylko efekt placebo,to ja jestem z niego bardzo zadowolona :) Sama zaczęłam stosować aqua slim i bardzo dobrze się czuję. Fakt, piję dużo wody,ale nie mam napadów głodu...zwłaszcza cieszy mnie,że przestałam "rzucać się" na słodycze :) Ten preparat zawiera dużą dawkę chromu,a to akurat jest udowodnione,że pomaga :)
napisał/a: czybit161 2010-11-04 14:01
Czysta komercha to jest tak jak by komuś dać witamine C mówiąc, że jest to tabletka na ból głowy, a efektem będzie, że tą osobę przestanie boleć głowa
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-11-04 14:16
Co do chromu masz racje, na części ludzi w ten spoób działa.
napisał/a: evabiedrona87 2010-11-11 20:47
zatem zamiast tych specyfików razem wzietych, może lepiej kupić sobie sam chrom, np. w tabletach... i nie korzystac i nie przeplacać za reszte tych skladników w innych drogich specyfikach.
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-11-11 20:54
Dokładnie tak. Chela Chrom firmy Olimp koszt około 6-10 złotych za miesięczną kurację.