Bardzo duże znamię barwnikowe - jak sobie poradzić?

napisał/a: tellurian1 2012-06-12 11:13
Witam wszystkich
Problem, który chciałabym poruszyć dotyczy mojej siedmioletniej córki. Urodziła się ze znamieniem barwnikowym potężnych rozmiarów rozłożonym na całe plecy. Regularne wizyty u lekarzy kończyły się od początku stwierdzeniem "czekać". Ostatnio jednak otrzymałam propozycję operacji. Podjęcie takiej decyzji nie jest łatwe, dlatego za pośrednictwem tego forum chciałabym znaleźć kogoś, kto miał już podobny problem i poznać na ten temat opinię kogoś, kto ma już jakieś doświadczenie.
Jeśli mieli państwo w podobnych sytuacjach jakieś doświadczenie będę niezmiernie wdzięczna za przedstawienie swoje opinii.
napisał/a: viki71 2012-06-14 08:19
Mój syn miał znamię na kolanie,czerwone i wypukłe.Istniałao prawdopodoneństwo,że przy szorowaniu na kolanach,będzie drażnił to miejsce.Jednak rosnąc,znamię przesuwało się powyżej kolana,bładło i robiło się płaskie.Teraz,gdy jest dorosły,prawie go nie widać.Mi lekarze radzili,żeby nie ruszać,bo sie wchłonie i tak się stało.
Nie wiem,czy byłabym taka cierpliwa na Twoim miejscu,skoro zmiana jest aż tak duża.