brazowe plamy

napisał/a: peter.sz 2011-08-28 15:23
Witam serdecznie wszystkich!

Jestem po raz pierwszy na tym forum. Przepraszam za nieuzywanie Polskich znakow, ale mam laptopa kupionego za granica i nic z tym nie moge zrobic :(

Otoz moj problem to brazowe plamy ktore pojawily sie w okolicy pachwiny kilka lat temu. Byly male i prawie niezauwazalne przez dosc dlugi czas ale stopniowo sie powiekszaly az do dzisiejszej postaci (patrz zdjecie). Nie swedza ani nie bola- jedyna roznica to to ze sa odrobine bardziej suche niz skora dookola. Nie chodze do solarium zbyt czesto- w ostatnich kilku latach moze 3-4 razy + raz opalalem sie nago na dosc mocnym sloncu. Prosze o pomoc w ich zlikwidowaniu- moze jakas masc? Z gory dziekuje!

Pozdrawiam
Piotrek
napisał/a: peter.sz 2011-08-29 16:59
Czy ktos moze pomoc z moim problemem?
napisał/a: peter.sz 2011-08-31 03:31
blagam o pomoc...
napisał/a: piotrosiama 2011-08-31 11:58
Są kremy np. cosmelan wybielające przebarwienia z tym, że u Ciebie są duże zmiany skórne i należałoby to zdiagnozować.
napisał/a: peter.sz 2011-09-01 16:20
Dzieki za odpowiedz. Ale czy jest to jakas odmiana grzybicy czy co to moze byc? Bardzo powoli sie powieksza wiec wydawalo mi sie ze to moze byc grzybica.. Gdzies przeczytalem, ze grzybica wystepuje dosc czesto w okolicach intymnych. Moze clotrimazolum pomoze?
napisał/a: piotrosiama 2011-09-01 17:08
Bez diagnozy pozostaje nam strzelanie. Spróbuj kremem clotrimazolum.