krew po pettingu!

napisał/a: upset 2008-12-10 13:52
wczoraj uprawiałam petting z chłopakiem. w zasadzie nic nie powinno byc nie tak , bo już to robiliśmy wielokrotnie, a jednak. głupio to zabrzmi ,ale gdy wyciągnał ze mnie ręke okazalo sie ze ma na niej krew!!! strasznie sie wystraszyłam bo nigdy w czasie pettingu do czegos takiego nie dochodziło, chociaz fakt kiedyś miałam 2 takie sytuacje. 1 zauważylam odrobine krwi po pieszczotach,ale naprawdę niewielką, a drugi raz był jej troche wiecej, ale w zasadzie wypłynela tylko raz . a teraz (dzień po) mam taką brązową wydzieline, z bardzo niewielka domieszką krwi gdzieniegdzie. i cholera wiem ze to troche moja wina bo miałam od jakiegos czasu taką zółto zielona wydzieline i ginekolog wlaściwiem zakazała mi pettingu (na razie jeszcze nie współzyję), wiec darujcie sobie komentarze typu 'trzeba było', 'nie trzeba było' bo wiem o tym doskonale, bo kazdy popelnia błedy! dodam tez ze nic mnie nie boli i to na pewno nie jest miesiączka, sprawe z blona dziewiczą raczej tez wykluczam, bo 3 razy krew?!no way! zamierzam pójśc do ginekologa ale dopiero w przyszlym tygodniu, bo teraz nie ma szans na wizyte. ale boje sie zeby to nie było nic poważnego.. jesli wiecie coś na ten temat , miałyscie podobną sytuacje, prosze, odpiszcie!!!
napisał/a: anka1956 2008-12-10 15:36
A mnie się jednak wydaje, że to krew z przebicia błony dziewiczej. Gdyby była przebita podczas stosunku, wtedy tylko raz byś krwawiła a jeżeli jest przebijana po trochu podczas pettingu to może być taki skutek. Moja rada to: na jakiś czas zrezygnuj z pettingu, aby zagoiło się miejsce po przerwanej błonie i wszystko wróci do normy. No chyba, że się mylę i będziesz nadal plamić to niestety wizyta u lekarza nieunikniona.
napisał/a: morandi 2008-12-12 02:29
Wlasnie tez mam pytanie. Od jakiegos czasu a juz dziewica nie jestem podczas petingu czy onanizacji jest krew.Niewiele ale jest. wpierw myslalam ze moze jest za ostry wiec zaczelam byc delikatniejsza i chlopaka tez na to wyczulilam.Czy powinnam sie zglosic z tym do ginekologa? Prosze o jak najszybsza odpowiedz. Dziekuje :)