czyraki jak je szybko i skutecznie wyleczyc?

napisał/a: malenah 2008-01-03 12:02
mam bakterie gronkowca stwierdzona i od 2 lat mecze sie z czyrakami, teraz jestem za granica nie mam dostepu do polskiego lekarza a wyskoczyl mi czyrak mam juz go od 4dni mialam robiony posiew i w wyniku wyszlo ze dalacin c pomoze-nie pomogl!! nie wiem co mam robic nie dam sobie usunąć tego na zywca poniewaz wiem jaki to bol wiec blagam jak mam to wyleczyc bez interwencji chirurga?? czyrak jest w pachwinie
napisał/a: malenah 2008-01-31 19:58
pomocy mój problem jest nadal aktualny
napisał/a: renatakt 2008-02-09 20:08
Jeśli chodzi o gronkowca to dowiesz się więcej od pana Petera, musisz wejść na post jak pozbyć się gronkowca bo to napewno sprawca tego gronkowca. Pozdrawiam
napisał/a: Krzysiak1 2008-02-17 10:32
Miałem ten sam problem i przeszlo mi po tym jak bylem w szpitalu przez
http://pl.wikipedia.org/wiki/Czyrak_przedsionka_nosa
po leczeniu w szpitalu wiecej to nie wystapilo.
To co może pomóc to kąpiel w wodzie z rzepą (taka co się przykleja do ubrań, sierści). Trzeba tego dużo zagotować w garnku i dolać do kąpieli pare razy.
napisał/a: igusia23 2008-05-07 04:03
Tez jestem za granica i mam taki sam problem z tym ze czyraki wyskakuja mi na twarzy na policzku.Gdy tylko złapie jakies przeziebienie to od razu mam problem z tym paskudztwem.Mam jakies tam masci jeszcze a Polski ale to na krotka metę.Jest ponoc lek hoomopatyczny o nazwie Mercurius firmy Heel to niemiecka firma chyba go sprubuje bo jest własnie na czyraki a mi hoomopatyczne leki pomagaja.
napisał/a: igusia23 2008-05-07 04:08
Pisałam tez wczesniej na forum o gronkowcu o lisciu oliwnym ale tylko jedna osoba mi odpowiedziała.Słyszałam ze to pomaga ale nie od razy trzeba czekac na efekty.Wypiłam juz cała buteleczke tego preparatu i nie wiem bo nowe czyraki mi sie na razie nie robia a stare troche pozanikały ale brałam tez to tego inne leki takze nie wiem co pomaga a moze wszystko razem?Jednak jeszcze spobuje ten lisc oliwny napewno nie zaszkodzi a czy pomoze tez nie wiem.
napisał/a: malenah 2008-05-08 08:25
witaj dziękuje za odpowiedz na mój watek ja tez już nie wiem co mam robić cały czas mi to wyskakuje na kości ogonowej i pęka ale boli strasznie bralam antybiotyki masci i nic, nawet pewna pani doktor pobierala mi krew i wpuszczala ja w miesnie ale to nic nie pomoglo nie wiem co mam robic, ponoc kazdy ma inna odmiane tego dziadostwa, pozdrawiam
napisał/a: lukaszekm3 2009-12-30 19:11
witam wszystkich. Sam mialem problem z czyrakami.wyskakiwaly wszedzie. mniej wiecej co tydzien.goily sie i znowu nastepne, leczony bylem roznymi antybiotykami-bez skutku. az w koncu natknąłem sie na dosc nietypową metode. a mianowicie sok z kapusty. Sokowirówka, biała kapusta i wyciskamy szklanke soku. pijemy przez dwa tygodnie raz dziennie. wiem ze nie dobre.o dziwo pomogło.wczesniej jeszcze piłem drożdze zalewane gorącą wodą przez 3 miesiace, ale bez skutku. W trakcie kuracji "kapustnej" wydusilem od rodzinnego skierowanie na wymaz z nosa i gardła. okazało sie ze mam siedlisko gronkowca zlocistego w nosie. lekarz przepisal mi dosc drogą masć do nosa. bactroband czy jakos tak. kosztowała 53zł. od tamtej pory juz mnie czyraki nie nękają.uffff. jaka to ulga.a dodam ze mialem je ponad 1.5 roku. a nie mam juz okolo 0.5 roku. mam nadzieje ze to wszystko pomogło.:)
napisał/a: ata28 2009-12-30 19:32
jesli ktos po półtora odczyta Twoja odpowiedz , to moze i pomoze :)
napisał/a: lukaszekm3 2009-12-31 13:33
he he. chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami. Ta porada była kierowana do tej potrzebującej osoby, ale przede wszystkim do wszystkich którzy maja ta paskudna chorobę.Wiele osób przegląda takie fora w poszukiwaniu pomocy.:)