deanol

napisał/a: boro-bora 2011-07-10 20:11
Witam!
Mój problem jest następujący:
niestety Zakłady Farmaceutyczne Polfa parę lat temu przestały produkować bimanol.
Czy jest teraz na rynku jakiś lek zawierający deanol? Może się ktoś orientuje?
Pozdrawiam, Michał
napisał/a: alchemik1 2011-07-10 21:17
Nie spotkałem się jak dotąd z żadnym lekiem zawierającym tą substancję, być może został usunięty z lecznictwa lub stosowany jest wyjątkowo rzadko.
napisał/a: boro-bora 2011-07-10 23:24
Występuje w suplementach dla sportowców pod nazwą DMAE ale w bardzo małych ilościach. Czyta kosmetyka.
Poza tym nie mam zaufania do tych marek.
napisał/a: Grystan 2011-07-11 16:18
Bimanol rzeczywiście nie jest już produkowany. W wykazach występują jeszcze Ristarum amp., Pabenol kaps. i Nooclerin sir.. Niestety wszystkie te preparaty dostępne są tylko w ramach importu równoległego czyli w praktyce można je sobie odpuścić ze względu na ilość formalności.
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-07-11 16:49
DMAE bez problemu kupisz na Allegro, choćby z firmy Now Foods (największy producent suplementów na świecie) ale nie wiem jak ma się DMAE do Bimanolu. Ale przecież jest cała masa innych leków o podobnym działaniu.
napisał/a: boro-bora 2011-07-15 10:08
Tak, udało mi się już znaleźć. Dzięki za odpowiedzi.
napisał/a: boro-bora 2011-09-18 13:15
djfafa napisal(a): Ale przecież jest cała masa innych leków o podobnym działaniu.


Używam miesiąc już ale jeszcze widocznych skutków nie widzę. djfafa, proszę podaj w takim razie kilka propozycji leków o podobnym działaniu bez recepty.
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-09-18 13:44
Jaki cel stosowania?
napisał/a: boro-bora 2011-09-18 15:05
Energia, silna motywacja i koncentracja na zadaniach, dobre samopoczucie, działanie przeciwdepresyjne. Ogólnie rzecz biorąc chodzi mi o lepsze funkcjonowanie, 100%
Ponadto dmae ogranicza potrzebę snu, hamuje apetyt. Ale to jak dla mnie mniej znaczące bonusy. Chętnie zapoznam się z innymi, szybciej działającymi lekami.
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-09-18 19:21
Poczytaj o tych substancjach i wybierz coś dla siebie :)
Acetyl-L-karnityna
Fosfatydyloseryna
Piracetam
Aniracetam
Vinpocetyna
Hupercyna A
5-htp
Picamilon
L-DOPA
Bacopa

Każdy działa na innych płaszczyznach, wybierz taki który najbardziej Ci pasuje i będziesz mógł zdobyć, wszystkie to suplementy diety w USA w Polsce większość to leki na receptę.

Jak chcesz iść wielokierunkowo możesz zastosować też jakiś adaptogen, taki jak żeń-szeń, schizadra, astragalus.
Możesz też zastosować boster testosteronu który również może wpłynąć pozytywnie na aspekty na których Ci zależy.
napisał/a: boro-bora 2011-09-18 19:33
djfafa wielkie dzięki. Interesuje się tematem jakiś czas ale muszę powiedzieć, że tylko 3 substancje z tej listy są mi znane. Wiedza to potęgi klucz :)