drobne krosty tworzące czrwone plamy na brzuchu,białe na rek

napisał/a: kasiakrasnik 2008-12-29 13:52
Witam, mam problem już od miesiąca.Pewnego ranka na brzuchu zauwazylam czerwoną plamkę, która bardzo swędziała, pozniej kolejną i tak kilka, również na plecach...mieszkam na stancji więc pojechalam do domu i pobiegłam do lekarza!
Lekarz nie pomógł mi zbytnio,mówiąc, że nie wie co to jest; być moze Gilbert, albo uczulenie....nie wie. Ok. wiec poszłam do apteki kupiłam co kazał (wapno, mydło dla dzieci, balsamy jakies itp.a i alergic), wróciłam, smarowalam,pilam...i nic.Między czasie koleżanka,z która mieszkam przyznała sie, że chrowała niedawno na swierzba, ale juz jest od ok2 tygo.wyleczona, wiec nic mi nie mowiła. Ja znów pobiegłam do lekarza (ok. 1 tgodnia róznicy) Pani powiedziała,objawy nie wskazują na świrzba absoolutnie to: Liszajec suchy. Kolejna maść, kolejne balsmay, ale ok! przeszlo... na kilka dni :/ teraz wstaje rano patrzę (a i nie swedzi prwaie w ogole)te same plamki, dużo większe, a własciwie to juz nie plamki tylko jakaś wielka wysypka na brzuchu z białych krostek, które tak jakby tworzą czerwone plamy :/ na przedramieniach i ramionach am też takie, tylko mniej i raczej z wewnetrznej strony ;/ jestem przewrazliiona jesli chodzi o skorę....kapiele, prysznice.. jak to dziewczyna, dlaczego wiec mam jakis syf na ciele>????? błagam, to b.dla mnie ważne... możecie napisać czy ktos cos widział takiego albo słyszal, albo miał???? pozdraiwam Was cieplutko! :*