ETIAXIL

napisał/a: pieguski115 2007-05-03 16:25
Chciałabym sie dowiedzieć jakie są skutki stosowania silnych antypespirantów . Mam problem z nadmiernym poceniem się i zastanawiam sie czy moge bez obaw stosować etiaxil przez cały czas nie martwiąc sie że wpłynie to negatywnie na mój organizm po dłuzszym stosowaniu .etiaxil
napisał/a: klapouszek2 2007-05-03 22:57
hmm trudne pytanie - nie znalazłam jak na razie naukowych publikacji potwierdzających podejrzenie powiązania wzrostu ryzyka zachorowania na raka piersi ze stosowaniem antyperspirantów Jednak na pewno nie są zupełnie obojętne. W końcu stosowane codziennie wchłaniają się i w jakimś stopniu mogą się kumulować w organizmie. Poza tym całkowite zahamowanie pocenia też nie jest dobre. Dlatego radziłabym stosować etiaxil w najdłuzszych jak tylko się da odstępach czasu
napisał/a: Wenus7 2008-08-07 22:06
Nie mam moze ogromnych problemów z poceniem się, ale w mojej pracy świeży wygląd, a więc i zapach to podstawa.
Wypróbowałam Etiaxil - rzeczywiście skuteczny, ale.... no właśnie - dla mnie to hard core - mimo że kupiłąm ten do skóry wrażliwej ledwo wytrzymałam. Nawet jeśli unikałam kilka dni depilacji. krótko mówiąc piecze jak diabli. Musiałam szybko zmywać to diabelstwo, ale wiem, że niektórych to nie wzrusza, a niektórzy nie mają takich objawów
pozdrawiam
napisał/a: hellen2 2008-08-15 21:48
Dobrze znać opinie. Przymierzam się właśnie do zakupu Etiaxilu. Oczywiście napiszę o działaniu zarówno pożądanym jak i tym ubocznym, jeśli takowe zaobserwuje.
Pozdrawiam
napisał/a: ewullla1991 2008-09-01 12:49
hej;**
mam problem strasznie poci mi sie twarz co robic?????
napisał/a: asia1119 2008-09-08 15:42
zaczęłam się zastanawiać nad kupnem ETIAXIL... ale boje sie tego bólu..mam raczej bardzo wrażliwa skóre...
napisał/a: agussiaczekk 2009-03-08 18:59
ja mam inny problem z poceniem się: bardzo pocą mi się ręce...i to NIE TYLKO GDY SIĘ DENERWUJE(!)..przez cały czas...nawet teraz gdy to piszę...czy etiaxil można stosować też na dłonie?Czy to piecze też na dłoniach?Jakie byłyby w tym przypadku skutki uboczne??
proszę o pomoc!jestem zdesperowana...
napisał/a: kicia555 2009-03-17 14:06
agussiaczekk napisal(a):ja mam inny problem z poceniem się: bardzo pocą mi się ręce...i to NIE TYLKO GDY SIĘ DENERWUJE(!)..przez cały czas...nawet teraz gdy to piszę...czy etiaxil można stosować też na dłonie?Czy to piecze też na dłoniach?Jakie byłyby w tym przypadku skutki uboczne??
proszę o pomoc!jestem zdesperowana...

Używam etiaxil pod pachy, piekło owszem ale później zaczęłam rzadziej używac i jest ok. A przede wszystkim działa. Wiem, że jest tez etiaxil to stóp i dłoni więc cos dla Ciebie. Czy piecze to juz sama na sobie musisz wybróbować, każdy reaguje inaczej. Osobiście akurat tego nie stosowałam.
napisał/a: Apatia 2009-03-24 14:20
Używałam etiaxil, jest skuteczny, jednak drogi.
Tak samo dobry jest o wiele tańszy (kosztuje około 13 zł) Antidral, polecam! (używać identycznie jak etiaxil, na noc przez 7 dni codziennie, potem stopniowo można co dwa dni, co trzy a potem nawet raz na dwa tygodnie)

Mi pieczenie pach przeszło po jakimś czasie. Na początku była masakra ze szczypaniem, pieczeniem i swędzeniem. Jednak warto się pomęczyć. Niech żyją suche pachy [img]http://img213.imageshack.us/img213/9775/jupi.gif[/img]
napisał/a: Apatia 2009-03-24 14:32
agussiaczekk napisal(a):ja mam inny problem z poceniem się: bardzo pocą mi się ręce...i to NIE TYLKO GDY SIĘ DENERWUJE(!)..przez cały czas...nawet teraz gdy to piszę...czy etiaxil można stosować też na dłonie?Czy to piecze też na dłoniach?Jakie byłyby w tym przypadku skutki uboczne??
proszę o pomoc!jestem zdesperowana...


Na buteleczce Antidralu jest napisane:

[code:x6d6ewn2]Miejsca nadmiernie pocące się tj. stopy, dłonie, pachy po umyciu i osuszeniu smarować, w zależności od nsilenia dolegliwości codziennie lub co drugi (trzeci) dzień.[/code:x6d6ewn2]
Więc powinno pomóc też Tobie, Aguś [img]http://img98.imageshack.us/img98/963/zebyse8.gif[/img]

PS Sorka, że post pod postem ale się jakoś dodać nie chciało :O
napisał/a: ilonkatorun 2009-04-17 09:03
Witam.mnie problem nadmiernego pocenia rowniez dotyczy...niestety.zakupilam etiaxil do skory normalnej jestem po 3 aplikacjach i dzis kolejna(przedwczoraj byla depilacja ciekawe jak bedzie).ostatnia aplikacja troche szczypala.ale dalo sie zniesc.jest naprawde skuteczny.czy ma jakies skutki uboczne?????nie wiem nie wyczytalam nigdzie tego , no ale w razie czegos ja stosuje tylko w okresie wiosenno-letnim gdy pocenie jest wzmozone.
napisał/a: krolew 2009-04-18 19:56
witajcie,
czytam wiele postow i radze wam naprawde idzcie na badanie do zwyklego lekarza rodzinnego.
powiedzcie o swoim problemie potliwosci i ze chcecie skierowanie na badanie krwi na nadczynnosc/niedoczynnosc tarczycy.
w duzej mierze problemy te moga zostac rozwiazanie prostymi sposobami.

zycze wam powodzenia i nie czekajcie dluzej.

pozdrawiam, kk.