jak walczyć z nerwicą

napisał/a: przemek201 2008-12-19 11:52
Witam.

Pisze do was, bo liczę na pomoc. Co mam robić, jeśli moja dziewczyna odbiera wszystko co zrobię jako atak jej osoby. Co nie powiem, to jest krzyk wielki. Nie da sobie nic powiedzieć, wpada w szał, strasznie się denerwuje i nie patrzy na nikogo. Taki sam stosunek ma do najbliższego otoczenia. Do osób trzecich już nie zachowuje się tak, jest miła. jak się zachowywać, gdy popada w taki stan?? Zostawić ją samą, czy starać się rozmawiać mimo wszystko jeśli nie chce?? Po jakimś czasie przechodzi jej to i jest dobrze, ale to powraca. Nie wiem jak się zachować w takiej sytuacji.mówi wtedy dużo nie miłych słów. POMOCY!!!!
napisał/a: xxbysiaxx 2008-12-19 18:32
witaj to zależy od człowieka.Ja też tak mam i wtedy moje dzieci działają mi na nerwy wtedy właśnie wolę spokój ale rozmowa też pomaga .Porozmawiaj z nią kiedy to mija czy ma wtedy ochotę aby z nią rozmawiać,pozdrawiam
napisał/a: misia271 2008-12-21 11:12
witam myśle że powinneś być z nią i nie dolewać do ognia,nie brać dosłownie do siebie to co mówi w tych atakach szału bo naprawde tak nie myśli,ja też miewam takie ataki i wyżywam się na kim kolwiek kto z domowników stanie mi nadrodze i powie coś nietak jest to okropne uczucie póżnie gdyten napad przechodzi okropne mam wyżuty sumienia i ryczeć mi się chce,może powinieneś namóić dziewczyne na wizyte u psychologa?
napisał/a: Passiflora 2008-12-22 19:55
Skąd wiesz, że twoja dziewczyna ma nerwicę? bo wpada w szał?
Ja mam nerwicę stwierdzoną przez psychiatrę i w żadne szały nie wpadam. Boję się szału.
Jeśli twoja dziewczyna potrafi być miła wobec obcych a bywa niemiła wobec najbliższych, to może taka jest? może lubi postawić na swoim? nie znosi sprzeciwu?
Jak wpadnie w szał, odwróć się na pięcie i odejdź, powiedz żeby zadzwoniła do ciebie jak się uspokoi. Nie wdawaj się w dyskusje.
Może to da jej do myślenia.
napisał/a: misia271 2008-12-28 18:55
u każdego człowieka inaczej objawia się nerwica i są rózne rodzaje nerwicy u mnie zaczynało się tak że wpadałam w szał że nosiło mnie aż z nerwów i gniewu póżniej płakałam że nie chce tak się czuć,tylko to były początki póżniej do tego doszły inne objawy...