Jem i chudne

napisał/a: sali mali 2007-04-20 20:15
Nie wiem czy zakladam temat w dobrym dziale. Mam problem, a wlasciwie powinnam sie cieszyc. Zawsze bylam osoba niezbyt szczupla, znaczy sie nie bylam gruba ale tez nie nalezalam do szczuplych osob. Pewnego dnia postanoiwlam cos z tym zrobic i przestalam calkowicie jesc slodycze i kolacje. Po dwoch miesiacach schudlam 5 kg co bylo dla mnie wielkim szokiem bo juz kiedys probowalam sie odchudzac i to bardziej radykalnie a jednak efektow nie bylo. Bardzo sie z tego ucieszylam, ale potem zaczelam juz jesc normalnie, czasem nawet zjadam jakies slodycze, ciasta i takie tam a nadal chudne. Schudlam juz ok 9 kg w przeciagu 4 miesiacy. Robilam badanie krwi ale nic nie wykazalo. Czy wszystko ze mna ok ? Dodam ze mam 21 lat. Pozdrawiam
napisał/a: Peter 2007-04-20 20:57
Nie zaszkodzi sprawdzić tarczycę TSH, ft3, ft4.
napisał/a: sali mali 2007-04-20 21:02
TSH tez mialam sprawdzane i wszytko ok.
napisał/a: Ngelo 2008-03-06 19:04
Dzien dobry,
Rok temu odchudzalam sie dieta Kopenhadzka...schudlam z 57kg na 50 ale rozniez szybko powrocilam do wagi wczesniejszej z nawiazka(60 kg przy wzroscie 162) pomimo tego ze ograniczylam sie z jedzniem ponizje 1000kcal.
Od dluzszego czasu ciagle sie odchudzam...efekt jest taki ze nic nie chudne.Jem bardzo malo czasami jeden posilek dziennie, codziennie cwicze 6weidera, 2 razy w tygodniu basen badz tez skakanka, bieganie albo aerobik...Waga jest ciagle taka sama;(Jak zjem cos wiecej odrazu kilogramy skacza do gory...
Moja przemiana matrii jest bardzo slabiutka, czeste wzdecia
Co mam robic zeby przyspieszyc materie, pozbyc sie wzdec i chudnac rozsadnie???
prosze o pomoc
napisał/a: Słonecznik81 2009-06-23 20:20
Na Twoim miejscu na wszelki wypadek zrobiłabym badanie krwi w kierunku komórek rakotwórczych.

I naprawdę poszukaj przyczyny. Bo to nie żarty.
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-06-27 16:24
Słonecznik81 napisal(a):Na Twoim miejscu na wszelki wypadek zrobiłabym badanie krwi w kierunku komórek rakotwórczych.

I naprawdę poszukaj przyczyny. Bo to nie żarty.


Na przyszłość zanim napiszesz coś głupiego popatrz na daty postów.
napisał/a: Słonecznik81 2009-06-30 02:00
Na przyszłość zanim napiszesz coś głupiego popatrz na daty postów.[/quote]
Nie tym tonem.
Nie widzę powodu dla którego dyskusja nie może toczyć sie dalej.
Jeśli Cię to nie interesuje to nie zagladaj.

A wracając do tematu. Tak drastyczne chudnięcie nie jest normalne. I uważam, że w takim przypadku należy zrobić komplet badań.
Jest ogrom wymądrzajacych się lekarzy którzy często bagatelizują problem i zagrożenie.