Ból stłuczonej kości

napisał/a: takon 2009-05-30 13:05
Witam,
Nazywam się Karol Tomaszewski.
Niestety nie wiedziałem, gdzie napisać ten temat.
Mamy turniej szkolny w piłkę nożną.Chodzę do 1 klasy gimnazjum. W losowaniu trafiliśmy na 3 klasę.
Jesteśmy dobrzy, więc mamy szanse zostać mistrzami już w tym roku.We wtorek około godziny 14/15 graliśmy mały sparing.Dostałem z "kora" w stopę od przeciwnika przy sytuacji pod bramkowej. W tym samym czasie pośliznął się i poleciał mi na nogę. Ja ważę 37 kilo, on koło 85.
Stopa lekko mi spuchła w miejscach uderzonych. Najbardziej boli mnie w "między stopą a dużym palcem, oraz po środku na zgrubieniu. W piątek nie poszedłem do szkoły, nie byłem u lekarza. Smaruję to różnymi maściami, biorę tabletki przeciwbólowe, obkładam kwaśną wodą (woda+ocet).Niestety noga bardzo boli.We wtorek mamy główny mecz, a bardzo chciałbym w nim zagrać.Proszę o rady.


Ps. Ważę tyle bo urodziłem się 16 grudnia. Jestem rok przypisany.Mam 3 kilo niedowagi.
Pozdrawiam
napisał/a: takon 2009-05-30 13:36
Czy nie otrzymam odpowiedzi ..
napisał/a: takon 2009-05-30 15:59
Dziękuje za pomoc... już normalnie idę we wtorek grać w piłkę. Ale chyba pójdę grać... ale o kulach ;//
napisał/a: takon 2009-05-31 14:35
Hohoho, reakacja natychmiastowa.
Po jutrze wtorek... , no tak , znając te forum i bardzo dużą popularność ktoś odpowie może za tydzień.
napisał/a: Ania_204 2009-05-31 15:00
Niestety nie zawsze jest szansa na szybką odpowiedź.
Konieczna wizyta u lekarza i wykonanie rtg ap i skośne.

Młody to niecierpliwy. Trzeba wykazać sie cierpliwością,gdyż lekarze odpisują w chwilach wolnego. Na to też warto zwrócić uwagę.
Pozdrawiam.
napisał/a: takon 2009-06-01 13:45
Jak, gdzie, co u lekarza. Ja jutro mam niestety mecz. I ten tydzień mam zawalony szkołą .