mam nerwicę czy jestem na coś chory

napisał/a: nemesis 2008-02-03 11:17
Witam.Opiszę wszystko od początku.
Tydzień temu rano bardzo cięzko było mi wstać do szkoły byłem bardoz śpiący (siedziałem do 2),w szkole na 2 godzinie lekcyjnej coś jakby udezyło mi do głowy zrobiło mi się ciemno przed oczyma,przyspieszyło mi serce,trzęsły się ręce,czułem jakby lud mi przeszedł po nich i miałem uczucie jakby otłumienia w głowie(podobnie jak po alkocholu)i problem polega w tym ze tak mi juz te otłumienie zostało od tygodnia.Robiłem tomograf byłem u neurologa okulisy kardiologa internisty i nic nikt mi nie potrafi doradzić niewiedzą co mi jest a ja juz nie mogę wytrzymać(dodam ze jak badano mnie to z zamkniętymi oczyma nie mogłem przejść po lini prostej od tego kręcenia w głowie).Jak przychodzi wieczór to nieraz jest gorzej odczuwam jakby halucynacje wszytko co związane z moim stanem zdrowia zaczeło mnie strasznie niepokoić nie wiem co się ze mna dzieje.Byłem przekonany ze to hormony tarczycowe ale tez wyniki Ok tak jak i morfologia.został mi chyba tylko psychiatra ale czuje się psychicznie raczej Ok te otumanienie w głowie niedaje mi zyć.Ratujcie!!!
napisał/a: kajarozw 2008-02-04 08:27
Mimo wszystko polecam wizytę u psychiatry ... Pozdrawiam
napisał/a: nemesis 2008-02-04 14:13
zastanawiam się czy to nie problem z otolitem
napisał/a: kajarozw 2008-02-04 15:41
to może warto jeszcze wybrać się do laryngologa, bo o nim nie wspomniałeś ...
napisał/a: Mrygacz 2008-02-04 17:14
Ja mam to samo. To jest raczej nerwica. Ja też często mam że robi mi sie ciemno przed oczami i mam wrażenie jakbym był pijany. Też mam zawroty głowy wydaje mi sie że za chwile zasłabne po chwili już cały drże. To niektóre z wielu objawów jakie mam. Nic przyjemnego. Najgorsze jest to jak nie zdajesz sobie sprawy z tego co ci jest. Ja też zanim do lekarza poszedłem to sobie jeszcze bardziej nakręcałem że jestem chory poważnie. Ale jak już wiem, że to nerwica to bywa lepiej. Trzeba się starać nad tym zapanować chociaż nie jest to takie łatwe jakby sie wydawało.
napisał/a: nemesis 2008-02-04 22:11
dzięki za odpowiedz,nakierowałeś mnie troche i dochodzę do wniosku ze to jednak newrwica na jutro jestem umówiony z psychiatrą i okarze się czy to prawda.A jest tak ze wieczorem gorzej bo dzisiaj to prawie oszalałem straszny strach miałem w sobie i dziwi mnie strasznie to ze 24h na dobę mam te ,,kręcenie'' ale widze ze mamy raczej to samo... terapia i leki pomogą? wypowiem się jeszcze po jutrzejszej wizycie.pozdrawiam
napisał/a: nemesis 2008-02-05 11:22
dodam ze to udezenie było w 2 dzień po zazyciu amfetaminy małej ilości gdy juz nie było śladu po jej działaniu(nie biorę) lekaz mi napisał,,jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 6 tygodni należy się zgłosić dopsychiatry zajmującego się także narkotykami'' a co dzieje się przez te 6 tygodni moze być jakaś toksyna? jak ją wypłukać jezeli tak
napisał/a: daria211 2008-02-05 14:33
Mi tez sie wydaje, że to nerwica chociaż tak długo jak ciebie jeszcze mnie nie trzymało jest to trochę zastanawiające. To już są takie silne objawy przynajmniej ja tak mam, że nie wiem gdzie jestem zawroty głowy niesamowity lęk a potem drżenie całego ciała. Mnie to trzyma nie wiem godzinę , ale nie tak długo. Może jednak to objaw jakieś choroby może coś z błędnikiem w uchu odpowiedzialnym za równowagę może warto jednak jeszcze pójść do laryngologa. Nie wiem co Ci doradzić współczuję :( Co lekarze Ci doradzają?????
pozdrawiam :P
napisał/a: kajarozw 2008-02-05 18:44
nemesis a po co bierzesz to gówno ??????????????????????????????????
napisał/a: Mrygacz 2008-02-05 19:33
Dodam jeszcze,że wszelkie używki są wielkim sprzymierzeńcem nerwicy. W przypadku nerwicy należy starać się ich unikać.
napisał/a: nemesis 2008-02-05 20:09
lekarze mówią ze jestem zdrowy szukają i nic nie ma u laryngologa byłem dał mi betaserc na błędnik i nic nie dawał zastanawiałem się czy to moze być wypadający otolit.dzisiaj byłem u psychiatry i powiedział ze to nerwica lękowa i tez się troche dziwił ze to mam bez przerwy dał mi 3x dzienniecoaxil,rano i wieczorem sedam 3 po 1/4.jak narazie to jestem jeszcze bardziej zmulony i śpiacy czy te leki mogą zaszkodzić?nie biorę amfetaminy tylko z 5 razy w zyciu i ten był ostatni ale to było bardzo małe dodam ze znalazłem osobę znajomą co miała to samo w 2 dzień po amfetaminie tylko ze duzej ilości tylko ze lazał rok w domu bo az mu podłoga uciekała tez lekarze nic a psychiatra dał mu leki i po nich tylko senny był i odstawił po 2 latach mu przeszło:/
napisał/a: nemesis 2008-02-05 20:12
a dodam ze mam tak samo ze wieczorem to juz praktycznie niewiem gdzie jestem.