Ogromne zawroty głowy, silny stres, zaburzenia widzenia

napisał/a: Szafirek25 2009-05-04 13:18
Witam!
Jestem tutaj nowa, zapoznalam się z regulaminem, szukalam info i awrotach głowey, mimo wszystko cchiałam raz jeszcze o to zapytać.
Mam 25 lat, od jakiegoś czasu bardzo często mam zawroty głowy, czasami z zaburzeniami widzenia, jednak przez ostatnie klika dni mam to codziennie. Strasznie się czuję... nie moge patrzeć na monitor, bo mam jakies mroczki przed oczami, a nawet jeśli ich nie mam, to wiruje mi wszystko wokół :( Dodam, ze ostatnio jestem bardzo nerwowa, pisze prace mgr, kosztuje mnie to wiele stresu. Bardzo zalezy mi na sudiach i obronie przed wakacjami. Te zawroty głowy przeszkadzają mi bardzo w pisaniu, nie mogę się skupić... zresztą cięzko chyba kazdemy byłoby się skupić i myśleć nad tym co napisać, gdyby mu literki przed oczami latały...
Czasem iewam też bardzo silne bóle głoy, takie, że zwyczajny Apap, czy silniejszy nieco Nurofen forte nie bardzo pomagają...
Bardzo proszę o pomoc, co zrobić, żeby tych zawrotów głowy się pozbyć. Nie mogę pisać, nie mogę się skupić.
PS. chciałam jeszcze dodać, że naprawde bardzo sie stresuje ostatnio... Boję się, że nie dam ardy tego napisać... Czasami przed trudymi egzminami tez miałam ze stresu zawroty głowy, a na samym egzaminie jak usiadłam to przez pare minut miałam taki mętlik, że szok, wszystkie wiadomosci mi "wirowały" w glowie. Ale tym razem nie mam egzminów, muszę napisac ostatni trudny rozdział i nie daję rady. A zawroty głowy mam kazdego dnia. Troszkę też nie dosypiam, ale kiedys czesciej nie dosypialam, i nie miałam takich objawów.

Pozdrawiam, i z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź