plastry evra i owulacja?

napisał/a: aleksha 2009-03-20 09:52
Biorę plastry Evra, jestem już na trzecim plasterku, za tydzien w poniedzialek będzie tydzień bez czyli powinno wystąpić krwawienie. od dwóch dni mam bóle jajnika lewego i ogólnie w podbrzuszu, które zawsze miewam tydzień przed okresem, jak przy owulacji, są one mocne i intensywne mam wrażenie jakby zaraz miałabym dostać miesiączki, ale jak to możliwe jak miało nie być owulacji? Może ktoś wie czy to normalne i skąd się te bóle biorą? a i jeszcze dla dodatkowych informacji, mam mokre dni, czasami czuję jakby ze mnie coś leciało i od razu sprawdzam czy to nie krew, ale to śluz.

Dziękuję.
napisał/a: Madonna 2009-03-20 11:01
To Twoje pierwsze opakowanie plastrów?
Przed rozpoczęciem naklejania prowadziłaś obserwacje objawów płodności? Widziałaś zmiany śluzu?
Po rozpoczęciu naklejania nic sie nie zmieniło?
napisał/a: aleksha 2009-03-20 15:15
Madonna napisal(a):To Twoje pierwsze opakowanie plastrów?
Przed rozpoczęciem naklejania prowadziłaś obserwacje objawów płodności? Widziałaś zmiany śluzu?
Po rozpoczęciu naklejania nic sie nie zmieniło?


tak to moje pierwsze opakowanie, więc nie wiem czy to normalne. Obserwowałam przedtem lecz nie przykładałam do tego dużej uwagi, śluz się zmieniał tak jak powinien, odkąd zaczęłam brać, częściej czuję mokrość, mam także podwyższone libido, teraz mam takie typowe bóle przed miesiączkowe, a w poniedziałek powinnam mieć moje pierwsze krwawienie z odstawienia. Nie wiem, czy mam się martwić czy nie.
napisał/a: Madonna 2009-03-20 16:57
Pierwsze krwawienie z odstawienia będzie pewnie w 7-dniowej przerwie, jeszcze nie wiesz kiedy.
Zauważasz śluz dobrej jakości? Przejrzysty i rozciągliwy?
Tylko gin może ocenić, czy rzeczywiście cykl był płodny, co z owulacją i endometrium.
napisał/a: aleksha 2009-03-20 19:45
Madonna napisal(a):Pierwsze krwawienie z odstawienia będzie pewnie w 7-dniowej przerwie, jeszcze nie wiesz kiedy.
Zauważasz śluz dobrej jakości? Przejrzysty i rozciągliwy?
Tylko gin może ocenić, czy rzeczywiście cykl był płodny, co z owulacją i endometrium.


śluz jest przejrzysty i jest go bardzo dużo. słyszałam, że były przypadki, że dziewczyny przy stosowaniu tabletek hormonalnych zdarzyło się, że miały owulacje, ale to nie liczne, ja niestety tabletek nie mogę brać :], nie no poczekam do tego krwawenia, jak wystąpi, bo jak nie to zacznę się martwić czy w ciąży nie jestem, przeczekam, może poprostu mój organizm musi się przyzwyczaić do zmiany.
napisał/a: Madonna 2009-03-20 19:49
Tabletki czy plastry - obie metody działają tak samo i powinny od początku pogarszać jakość śluzu.
Dobrze, że jesteś świadoma, że nie możesz brać.