Spuchnieta stopa

napisał/a: Izabela_17 2007-07-14 20:27
Witam. Chciałam sie poradzic. Od paru dni mam spuchnieta stope, a dzisiaj spuchła mi takze kostka. Gdy dotykam boli mnie praktycznie cała noga od stopy do kolana, najbardziej kolo palcow i kolana. Nigdzie sie nie uderzyłam ani nic mnie nie ugryzło, jednak duzo pracuje, 2 dni po 12 h i caly czas na nogach,tylko, ze stope mam spuchnieta tylko lewa. Moze to od ciagłego stania i chodzenia? Czym moge smarować stope, jakies okłady na noc?
napisał/a: klapouszek2 2007-07-15 22:42
Z własnego doświadczenia polecam żel Venargin, Latan albo Lioven Myślę, że to od tej stojącej pracy a do tego doszły upały więc problemy z krążeniem to nic dziwnego.
napisał/a: Izabela_17 2007-07-15 22:52
Sprobuje:) przed chwilka wyczulam pod kolanem w tym miejscu gdzie mnie boli jakiegos guza, wcześniej nic tam nie było...chyba przyda mi sie mały odpoczynek od pracy:)

[ Dodano: 2007-07-17, 10:32 ]
Czy powinnam iśc do lekarza, jeżeli mam spuchnieta noge od kolana do stopy..najbardziej w kostce i wyczuwam jakies zgrubienie...??
napisał/a: RICHKID 2007-07-30 01:10
Izabela_17 napisal(a):Sprobuje:) przed chwilka wyczulam pod kolanem w tym miejscu gdzie mnie boli jakiegos guza, wcześniej nic tam nie było...chyba przyda mi sie mały odpoczynek od pracy:)

[ Dodano: 2007-07-17, 10:32 ]
Czy powinnam iśc do lekarza, jeżeli mam spuchnieta noge od kolana do stopy..najbardziej w kostce i wyczuwam jakies zgrubienie...??


Nadnercza pani kochana, żadne maści
Tarczyca się odzywa przy okazji...

Pozdrawiam
napisał/a: Izabela_17 2007-08-03 20:26
co to znaczy?nadnercza? bylam u lekarza, powiedzial mi ze to nadwyrężona kostka(a kiedys te kostke mialam pękniętą) i cos ze sciegnem dlatego ten guz,nie bylam na zadnych przeswietleniu, lekarz przepisal mi masc oraz tabletki, opuchlizny juz nie ma ale dalej jest guz, czasami mam wrazenie, ze sie powieksza.
Powinnam isc z tym guzem do lekarza?

Proszę o odpowiedz...