Zaskórniki

napisał/a: anonymous999 2009-05-18 21:51
Jak mozna usunac zaskorniki na nosie.Czy sa jakies masci po ktorych juz to nie powroci
elekti
napisał/a: elekti 2009-05-19 23:27
mozna usunąć smarując np. żelem benzacne, na zaskórniki lepszy jest ten 5%-owy, ja się ich pozbyłam, tak samo jak pryszczy, do tej pory mi się nie robią, ale na co dzień używam też toniku oczyszczającego, niektórzy wyciskają, ale dla mnie to jest najgorsze, bo ciągle i tak wracają, a zostają brzydkie przebarwienia po tym
napisał/a: martiiniic 2010-12-15 00:44
Witam mam 23 lata mam straszne problemy z cerą:( Jestem osoba która nie bawi się w malowanki lub zabiegi na twarz typu żel tonik itp bo jak to zrobiłam to miałam wysyp wągrów na twarzy odstawiłam to wszystko myje tylko twarz i kremuje nivea soft i tak mam straszne wysypy wągrów mam je wszędzie najbardziej na policzkach proszę o pomoc jak się tego pozbyć.
napisał/a: piotrosiama 2010-12-15 01:27
Na ten problem to jedynie pomoże kosmetyczka. Zdecydowanie musisz oczyścić skórę twarzy w sposób profesjonalny.
napisał/a: wikam2 2010-12-15 07:25
Jesli zabierzesz się za usuwanie sama pamiętaj o maseczkach ściągających pory.
Kolega z powodu w/w zmian chodził na oczyszczanie do kosmetyczki i pomogło. O ile pamiętam
dostał także zalecenia co do swojej diety.
napisał/a: Andzia20 2011-01-13 18:41
Witam, mam problem z zaskórnikami, szczególnie na nosie. Co jakiś czas robię parówki na twarz, a potem wyciskam wszystkie zaskórniki, ale potem strasznie łuszczy mi się skóra i ciężko doprowadzić ją do dobrego stanu. Używam żelu Garnier dla skóry wrażliwej, który, jak podaje firma usuwa zanieczyszczenia, w tym zaskórniki. Może trochę to pomaga, bo skóra przez chwilę wydaję się oczyszczona, ale potem znowu to samo-czarne kropki, które muszę ukrywać pod podkładem. Wiem, że zaskórniki to częsty problem, wię chciałam zapytać jakie wy macie na nie sposoby. Nie stać mnie na wizyty u kosmetyczki, więc chciałabym kupić jakiś skuteczny kosmetyk. Z góry dzięki za odpowiedź!
napisał/a: zlomiarz82 2011-03-06 08:10
WITAM, CZY JEST JAKIŚ SKUTECZNY SPOSÓB NA WYLECZENIE SIĘ Z ZASKÓRNIKÓW? MAM JE JAKIEŚ 13LAT. DO TEJ PORY DERMATOLODZY TYLKO MAŚCIE MI PRZEPISYWALI, KAŻDA DZIAŁA TYLKO NA POCZĄTKU :(
napisał/a: piotrosiama 2011-03-06 10:51
Witam - najskuteczniejszym sposobem będzie usunięcie zaskórników przez kosmetyczkę.
Nie piszemy CASP LOCKIEM.
napisał/a: zlomiarz82 2011-03-06 13:18
piotrosiama13 napisal(a):Witam - najskuteczniejszym sposobem będzie usunięcie zaskórników przez kosmetyczkę.
Nie piszemy CASP LOCKIEM.


jak? przez wyciskanie? peeling? mikrodermabrazje? miałam wszystkie te zabiegi i nic nie dały. jedyne co zrobiły to zamieniały zaskórniki w trądzik ropny. dzięki za kosmetyczke.
napisał/a: piotrosiama 2011-03-06 13:32
Szczerze - to zaskoczyłaś mnie odpowiedzią. Podejrzewać mogę że trafiłaś do niekompetentnej osoby, ale to oczywiście tylko moje zdanie.
napisał/a: zlomiarz82 2011-03-06 14:39
piotrosiama13 napisal(a):Szczerze - to zaskoczyłaś mnie odpowiedzią. Podejrzewać mogę że trafiłaś do niekompetentnej osoby, ale to oczywiście tylko moje zdanie.

a ja myślę że to jest jakiś głębszy problem, bo przez te 13lat próbowałam wszystkiego, tylko pytanie czy da się wogóle wyleczyć? czy warto tracić pieniądze? może lepiej homeopatii spróbować?
napisał/a: zlomiarz82 2011-03-06 14:43
może dodam jeszcze że odzywiam się od 12 lat zdrowo, nie jest słodyczy, nie palę, nie piję-może czasem :] uprawiam dość ruchliwy tryb życia, mieszkam na wsi, a do tego nie mam problemów z cerą typu tłusta czy sucha, mam normalną cerę. jestem po prostu w szoku i na skraju załamania :(